Na een inleiding en persoonlijk verhaal van zorgethicus Alistair Niemeijer kunnen deelnemers workshops bijwonen die uitgebreider ingaan op hoe je met emotionele, morele en praktische uitdagingen om kunt gaan. De Spotlightbijeenkomsten worden georganiseerd door MIND Landelijk Platform Psychische Gezondheid, Ieder(in) en Patiëntenfederatie Nederland. De bijeenkomsten zijn bedoeld voor patiënten, cliënten en naasten, lidorganisaties en zorgverleners & zorgaanbieders.
Workshops
Tijdens de bijeenkomst worden er verschillende workshops gegeven. Er is een keuze uit onder andere de volgende workshops:
– ‘Digitale Keuzehulp voor aankomende ouders’ (Rineke Heij, NPV)
Hoe kunnen aankomende ouders met de keuzehulp voorbereid worden op uitdagingen bij gevonden afwijkingen in die echo, ofwel bij het maken van keuzes die levensbepalend zijn?
– ‘Expertise in kaart’ (Marinda Hammann, VKS)
Hoe kunnen kenniskaarten patiënten helpen een weg te vinden in zorgland naar de juiste zorg in geval van zeldzame ziektes?
Meer informatie over de workshops vind je hier
Programma 8 juni
13.45 Ontvangst met koffie/thee in De Eenhoorn, Barchman Wuytierslaan 2, Amersfoort
14.00 Welkom
14.10 Inleiding door dr. Alistair Niemeijer, zorgethicus bij de Universiteit van Humanistiek
14.50 Introductie van de workshops
15.15 Pauze
15.30 Workshopronde 1
16.15 Workshopronde 2
17.00 Afsluitende borrel
Aanmelden
Deelname is gratis, maar aanmelden is wel nodig en kan door te mailen naar: kwaliteitskamer@wijzijnmind.nl
Downloads:
1485_180430_Uitnodiging_Spotlightbijeenkomst.docx – docx (15 KB)
1486_uitnod_PGWS_spotlight_juni_2018_v2.pdf – PDF (284 KB)