Net als vorig jaar doet de Crohn&Colitis NL met een opvallende actie mee aan de Week van de Toegankelijkheid: Mijn baas is paars. De vereniging voor mensen met chronische darmziektes grijpt de Week aan om meer aandacht en begrip te vragen voor werknemers die leven en werken met een chronische darmaandoening.

Paarse trofee voor je baas

De Crohn & Colitis NL roept iedereen die werkt met een chronische darmaandoening op mee te doen aan deze actie. Heb jij een baas die rekening houdt met jouw ziekte? Lees op de website van de Crohn & Colitis NL hoe je jouw baas met een paarse trofee tijdens de Week van de Toegankelijkheid in het zonnetje kunt zetten.

Fijne collega’s ook in het zonnetje

Heb je fijne collega’s die altijd rekening houden met jouw ziekte? Ook die kun je in de Week van de Toegankelijkheid bedanken en in het zonnetje zetten. Met een kaartje Jij bent paars.

Hoe je precies kunt meedoen aan Mijn baas is paars, lees je op de website van Crohn & Colitis NL

Crohn&Colitis NL is lid van Ieder(in)

Deel dit bericht

Ook lid worden van Ieder(in)?