Ook als de diagnose ALS, PSMA of PLS al langer geleden is gesteld, kunnen patiënten en naasten tegen veel vragen en problemen aanlopen. Het nieuwe contactteam van ALS Patiënts Connected wijst ALS-patiënten en hun naasten de weg in de complexe ALS-wereld.

Het APC contactteam werkt samen met de contactteams van het ALS Centrum, Stichting ALS Nederland en stichting ALS op de weg.

Het APC contactteam bestaat uit verenigingsondersteuner Bianca Brouwer, vrijwilliger Ineke Zaal en ALS-verpleegkundige Karin de Jager. Het contactteam kan ook individuele problemen oplossen, zelf of via bemiddeling en verwijzing.

Het team is te bereiken via mail: contactteam@alspatiëntsconnected.com. Bij urgente vragen kun je het team ook bellen: 088-6660399.

In eerste instantie richt het contactteam zich op alle mensen met ALS, PSMA of PLS en hun naasten. Uiteindelijk is het wel de bedoeling dat ze lid worden. Het lidmaatschap van ALS Patiënts Connected is gratis.

Lees hier meer over het contactteam

ALS Patiënts Connected is lid van Ieder(in).

Deel dit bericht

Ook lid worden van Ieder(in)?

Meer nieuws over