Van 1 tot 6 juni is de Prokkelweek. Voor wie niet bekend is met het fenomeen prokkel: een prokkel is een prikkelende ontmoeting tussen iemand met een verstandelijke beperking én iemand zonder. Ieder(in) ondersteunt de stichting Prokkel en is Full Partner. Uiteraard prokkelen we mee in juni.

Op 1 juni doet Ieder(in) mee met de ProkkelSterrenslag, de sportieve opening van de Prokkelweek. Samen met medewerkers van restaurant ZiZo vormen we een team.

3 juni organiseert onze beleidsondersteuner en ervaringsdeskundige Conny Kooijman drie Prokkels op de Churchilllaan:

10:30 – 12:30 uur:
Prokkel over de Participatiewet

13:30 – 15:30 uur:
Prokkel over Veranderingen in de Zorg (in samenwerking met het programma Zorg verandert)

Vanaf 16:00 uur:
In het winkelcentrum Kanaleneiland spelen mensen met een beperking, medewerkers van Ieder(in) met het winkelende publiek Het Doe je Mee-spel.

Op 4 juni starten we de werving voor de stage die we dit najaar aanbieden: namelijk het meehelpen organiseren van een activiteit voor de Week van de Toegankelijkheid.

Meer informatie over Prokkel op www.prokkel.nl.

Deel dit bericht

Meer nieuws over