Ruim 200 leerlingen en ouders vulden eerder een online enquète in voor het onderzoek school en vriendschappen. Nu is het tijd om verdiepende vragen te stellen. De kernvraag blijft hetzelfde, Heeft het schooltype waar kinderen en jongeren met een beperking naartoe gaan invloed op hun vriendschappen en hun sociale netwerk?.
Meld je aan!
Zit je op school en heb je een beperking of chronische ziekte? Of ben je ouder van een kind met een beperking of chronische ziekte? Dan horen we graag welke ervaringen jij hebt (of had) met vriendschappen op je school of opleiding. Meld je snel aan voor het diepte-interview!.
Klik hier voor het aanmeldformulier.
Waar, wanneer en voor wie?
Haarlem, 16 mei, 10.30 – 12.30, voor ouders
Assen, 22 mei, 10.30 – 12.30, voor ouders
Eindhoven, 23 mei, 10.30 – 12.30, voor ouders
Amersfoort, 23 mei, 19.00 – 21.00, voor jongeren vanaf 16 jaar
Apeldoorn, 29 mei, 10.30 – 12.30, voor ouders
Delft, 31 mei, 15.00 – 17.00, voor ouders en hun kinderen tot 16 jaar
Delft, 31 mei, 19.30 – 21.30, voor ouders
Na aanmelding laten we je weten waar we het diepte-interview zullen houden.
Het onderzoek wordt uitgevoerd door Ieder(in), Patiëntenfederatie Nederland en MIND, samen met de Radboud Universiteit Nijmegen. Met de uitkomsten van het onderzoek kunnen we beter opkomen voor de onderwijsbelangen van kinderen en jongeren met een beperking.