Ieder(in) gebruikt cookies voor Google Analytics en het onthouden van instellingen als contrast en lettergrootte.

Ja, ga verder
Mensen lopen over straat, ook iemand met rolstoel

Organisatie

ALGEMENE LEDENVERGADERING
Ieder(in) is een vereniging. De Algemene Ledenvergadering (ALV) is het hoogste orgaan. De ALV komt minimaal twee keer per jaar bij elkaar. Ieder lid heeft een stem in de ALV. Voor het overzicht van de leden ga naar Leden - Ledenlijst.


BESTUUR
Ben Hammer
Martijn Jansen
Beer Boneschansker
Sander Hilberink
Maaike Ballieux
 

BUREAUMEDEWERKERS

Directeur
Illya Soffer - i.soffer@iederin.nl

Directiesecretaresse
Pien Haruna - p.haruna@iederin.nl

HR adviseur / Personeelszaken
Marian Keus - personeelszaken@iederin.nl

Bedrijfsvoering
Bas Duym, manager bedrijfsvoering / controller - b.duym@iederin.nl
Steve Sabandar - s.sabandar@iederin.nl
Dini Zeggelaar - d.zeggelaar@iederin.nl 

Secretariaat 
Diane van Boggelen - d.vanboggelen@iederin.nl
Wendy Kuiper - receptie@iederin.nl
Ria Sluijs - r.sluijs@iederin.nl
Inge Wajon - receptie@iederin.nl

Projectondersteuning
Klaske Bos - k.bos@iederin.nl
Linda Terlou - l.terlou@iederin.nl

 

Programma's en projecten

Hoofd programma's en projecten

Aartjan ter Haar - a.terhaar@iederin.nl

Programma Wonen en Leven
Marijke Hempenius, programmamanager - m.hempenius@iederin.nl
Martin Boerjan, beleidsmedewerker - m.boerjan@iederin.nl
Wouter Bolier, beleidsmedewerker - w.bolier@iederin.nl
Dennis Dondergoor - dennis.dondergoor@oogvereniging.nl 
Thijs Hardick, beleidsmedewerker - t.hardick@iederin.nl
Claartje Sadée, beleidsmedewerker - c.sadee@iederin.nl
Anneke van der Vlist, beleidsmedewerker - a.vandervlist@iederin.nl
Marije Hagendoorn, communicatieadviseur - m.hagendoorn@iederin.nl
Rolf Smid, communicatieadviseur - r.smid@iederin.nl 

Programma Zorg en Ondersteuning
Maartje Schrama, programmamanager - m.schrama@iederin.nl
Natacha Lijding, beleidsmedewerker - n.lijding@iederin.nl
Mieke van Opstal, beleidsmedewerker - m.vanopstal@iederin.nl
Thomas Ronner, beleidsmedewerker - t.ronner@iederin.nl
Marjolein Schipper, beleidsmedewerker - m.schipper@iederin.nl
Ina Vijzelman, beleidsmedewerker - i.vijzelman@iederin.nl 
Hans van Boxtel, communicatieadviseur - h.vanboxtel@iederin.nl
Renée Tuijnman, communicatieadviseur - r.tuijnman@iederin.nl

Programma Leren en Werken
Gepke Boezaard, tijdelijk programmamanager - g.boezaard@iederin.nl
Joris Barendrecht, beleidsmedewerker - j.barendrecht@iederin.nl 
Marion van Beek, beleidsmedewerker - m.vanbeek@iederin.nl 
Margriet van Kampenhout, beleidsmedewerker - m.vankampenhout@iederin.nl 
Daninque ten Past, beleidsmedewerker - d.tenpas@iederin.nl
Caroline Smits, beleidsmedewerker - c.smits@iederin.nl 
Petra Stalman, beleidsmedewerker - p.stalman@iederin.nl
Daniël Toebes, beleidsmedewerker - d.toebes@iederin.nl 
Laura Vernooij, communicatieadviseur - l.vernooij@iederin.nl
Anne Marie Zimmerman, communicatieadviseur - a.zimmerman@iederin.nl

Programma VN-verdrag
Jeanine Brummel-Ahlaloum, programmamanager, j.brummel@iederin.nl
Xandra Koster, projectleider, x.koster@iederin.nl
Ingeborg van der Pijl, beleidsmedewerker, i.vanderpijl@iederin.nl
April Ranshuijsen, beleidsmedewerker, a.ranshuijsen@iederin.nl
Ron Kaiser, communicatieadviseur, r.kaiser@iederin.nl
Marije Hagendoorn, communicatieadviseur, m.hagendoorn@iederin.nl



Juridisch medewerker
Liesbeth Moret - l.moret@iederin.nl
Jan Jasper Homan - l.moret@iederin.nl

Beleidsondersteuner
Conny Kooijman - c.kooijman@iederin.nl


Communicatie

Communicatieadviseur
Margreet Jonge Poerink, teamcoördinator - m.jongepoerink@iederin.nl 
Hans van Boxtel - h.vanboxtel@iederin.nl
Marije Hagendoorn - m.hagendoorn@iederin.nl
Rolf Smid - r.smid@iederin.nl
Renée Tuijnman - r.tuijnman@iederin.nl 
Anne Marie Zimmerman - a.zimmerman@iederin.nl
Laura Vernooij - l.vernooij@iederin.nl

Persvoorlichting
Renée Tuijnman - r.tuijnman@iederin.nl

Webbeheer, opmaak en ondersteuning
Catrien Brienen - c.brienen@iederin.nl


Meld- en informatielijnen

Nationaal Zorgnummer
Liesbeth Moret - l.moret@iederin.nl 
Jacqueline van Haaster - j.haaster@iederin.nl
Petra Stassar - p.stassar@iederin.nl

Meldpunt Juiste loket
Marion van Beek -  m.vanbeek@iederin.nl
Mieke van Opstal - m.vanopstal@iederin.nl
Marjolein Schipper - m.schipper@iederin.nl